Franšīze

Boost Juice meklē entuziastiskas personības, kuras ir dedzīgas par garšīgu un veselīgu ēdienu opcijām un dzīvo ar mūsu “mīli dzīvi” mantru. Kā franšīzes partneris, Boost Juice tevi atbalstīs uzticīga profesionāļu komanda un pārbaudītas sistēmas un procesi, lai palīdzētu tev realizēt tavus biznesa mērķus. Sper soļus lai pievienotos vienam no mīlētākajiem Austrālijas uzņēmumiem šodien!

Esi pats sev priekšnieks!

Boost Juice bāros mēs esam apņēmušies nodrošināt unikālu mazumtirdzniecības pieredzi, kas ir stabila, jautra un uzticama katram klientam. Šis mērķis kopā ar veselīgiem un garšīgiem produktiem, pārbaudītām sistēmām un interesantām mārketinga kampaņām ir Boost Juice panākumu pamati.

Boost ir piedzīvojis iespaidīgu izaugsmi kopš uzņēmuma dibināšanas 2000. gadā un tirgus pieprasījums no franšīzēm, kam ir laba perspektīva, un klientiem arī ir iespaidīgi liels.

Sākums : 12 viegli soļi

 1. 1.Aizpildiet mūsu anketu.
 2. 2.Jūs saņemsiet E-pastu un vairāk informācijas, lai aizpildītu savu pieteikumu.
 3. 3.Mēs saņemam Jūsu pieteikumu un piedāvājam iesniegt 2200$, pilnībā atmaksājamo depozītu.
 4. 4.Mēs sazināmies ar Jums intervijai caur telefonu.
 5. 5.A viss izdodas, Mēs Jums izdodam konfidencialitātes līgumu.
 6. 6.Tad mēs jums izsniedzam pavaddokumentus (Network sales figures, Financial planning guide, Operational questionnaire).
 7. 7.Mēs satiekamies uz intervij.
 1. 8.Laiks uzlocīt savas piedurknes, būs jānostrādā viena diena sulu bārā, lai izjustu īsto darba pieredzi.
 2. 9.Saņemsiet mūsu franšīzes informācijas komplektu ar informācijas neizpaušanas līguma un franšīzes līguma piemēru.
 3. 10.Mēs sazināmies ar Jūsu rekomendācijas devēju (vienu profesionālo un vienu personīgo).
 4. 11.Tad mēs izsniedzam Jums kompānijas starta komplektu, kurā ir parādīts, kā reģistrēt savu uzņēmumu.
 5. 12.Laiks satikt kolēģus. Esat tikuši līdz pēdējai intervijai.

Pievienojies mums

Izmaini savu dzīvi jau šodien!

Aizpildi veidlapu. Jūs saņemsiet e-pastu ar papildus informāciju jūsu pieteikuma pabeigšanai.

Aizpildi zemāk redzamo formu

Ievadi nepieciešamo informāciju

Visbiežāk uzdotie jautājumi

 • Cik maksa jūsu franšīzes iespēja, kas šajā cenā ir iekļauts?

  Jauns Boost veikals izmaksā starp 40 000 – 50 000€ + PVN. Šis līgums sedz franšīzes izmaksas, veikala novietojuma un dizaina izmaksas, visas ražotnes un iekārtas veikalā un Jūsu apmācību. Papildus tam būs nepieciešams budžets apgrozāmajam kapitālam, darbības uzsākšanai un vietējam mārketingam.

 • Kādas būs izmaksas, ja man piederēs šis uzņēmums?

  Honorārs – 8% no pārdotā

  Mārketings – 3% no pārdotā

  Abi iepriekšminētie maksājumi tiek veikti vienu reizi mēnesī.

 • Kāda veida atdeves var sagaidīt no Boost Juice franšīzes vadīšanas?

  Ņemot vērā ievērojamu mainīgo lielumu skaitu franšīzes darbības laikā, mēs nevaram jums sniegt precīzas summas pirms sākat darbu. Kad mēs saņemsim jūsu pieteikuma veidlapu un jūsu sākotnējā intervija pa tālruni būs pabeigta, Jūs saņemsit Konfidencialitātes līgumu.

  Pēc šī līguma izpildes mēs Jums sniegsim vēsturiskos pārdošanas rādītājus no Boost tīkla un finanšu plānošanas rokasgrāmatu, lai palīdzētu Jums biznesa plāna sagatavošanā. Ir būtiski, ka Jūs meklējiet neatkarīgu finansiālo atbalstu kā daļu no Jūsu uzticamības pārbaudes un, ka Jūs izveidojiet savu prognozēšanas un biznesa plānošanas dokumentāciju.

 • Vai man ir nepieciešama iepriekšēja pieredze ēdināšanas vai biznesa industrijā, lai kļūtu par franšīzes partneri?

  Nē, tas nav nepieciešams. Bet Jums ir jāpiemīt vēlmei gūt panākumus un jāmīl Boost Juice filozofija. Tas viss ir sasniedzams bez iepriekšējas pārtikas vai uzņēmuma īpašumtiesību pieredzes! Arī patiesa atzinība lieliskai klientu apkalpošanai ir neatņemama sastāvdaļa augšanai kā veiksmīgam franšīzes partnerim, kas palīdzēs īstenot uzņēmuma mērķus. Mēs jums nodrošināsim visus rīkus, sistēmas un procesus, kas palīdzēs sasniegt uzņēmuma mērķus.

 • Vai jūs mani apmācīsiet?

  Mums ir visaptveroša apmācības programma visiem jaunajiem partneriem, kas pievienojas mūsu tīklam. Mācību programma ilgst 15 dienas. Mūsu visaptverošā mācību programma ietver arī mājas darbus. Pirmajās darba dienās jaunajā veikalā mācību un attīstības komanda sniegs Jums atbalstu.

 • Vai man ir jāstrādā veikalā?

  Jā, mēs uzskatām, ka visveiksmīgākie franšīzes īpašnieki ir tie, kas strādā veikalā.

 • Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai veiktu pieteikšanās procesu?

  Katra franšīzes kandidāta process ir atšķirīgs, jo vienmēr ir daudz mainīgo faktoru. Parasti mūsu kandidāti sasniedz mūsu pieteikuma pēdējo vērtēšanas posmu 8-10 nedēļu laikā pēc pieteikšanās. Mēs strādāsim ar Jums tādā tempā, kādā Jums ir ērti. Mēs vienmēr cenšamies darboties paredzami, lai Jūs vienmēr saprastu, kādā pozīcijā atrodas Jūsu pieteikums.