TAVS VĀRDS UZSAUC!

10 April 2022

Akcijas “TAVS VĀRDS UZSAUC” nosacījumi

Boost Juice Latvija akcija “TAVS VĀRDS UZSAUC” ir aktivitāte, kas notiek @boostjuicelatvia Facebook un Instagram sociālo mēdiju kanālos sākot ar 2022.gada 11.aprīli un Boost Juice bāros Rīgā, Latvijā laika periodā no 2022.gada 18. aprīļa līdz 2022.gada 29.aprīlim (turpmāk – akcija), kuras organizators ir SIA LUCKY JUICE (turpmāk- Organizators), kas atrodas Ieriķu ielā 3, Rīgā. Akcijas noteikumus nosaka Organizators. Visi Organizatora lēmumi, kas tiks pieņemti akcijas laikā ir galīgi un ir attiecināmi uz visiem akcijas dalībniekam.

Akcija saturs

Akcijas laikā, katru dienu, divi vārdi (viens vīriešu vārds un viens sieviešu vārds) tiks publicēti Boost Juice Latvija @boostjuicelatvia Facebook un Instagram lapā un Boost Juice bāros darbadienās. Ja Jūsu vārds sakrīt ar publicēto vārdu, Jūs saņemsiet vienu vidēja izmēra smūtiju vai ledus dzērienu (turpmāk – balva) par brīvu, piedāvājums ir spēkā tikai tajā dienā, kad tika paziņots laimīgais vārds, jebkurā Boost Juice bārā Rīgā (Alfā, Akropolē, Dominā, Galerijā Centrs, Origo).

Akcijas norises laiks un vieta

Akcija norisināsies visos Boost Juice bāros Rīgā ( Alfā, Akropolē, Dominā, Galerijā Centrs, Origo).
Akcija norisināsies darba dienās, no 2022.gada 18.aprīļa līdz 2022.gada 29.aprīlim, ar iespēju pieteikt vārdu jau no 2022.gada 11. aprīļa.
Akcija nenotiks nedēļu nogalēs (sestdienās un svētdienās).

Nosacījumi bezmaksas balvas saņemšanai

  • Publicējamos vārdus nejaušā secībā (random) izvēlas Organizators.
  • Viens un tas pats vārds, bet ar atšķirīgu rakstību, tiks uzskatīts par nosacījumiem atbilstošu. Noteiktās (precīzas) vārda variācijas tiks publicētas Facebook lapā katru darbadienu (piem. Viktors, Victor, Eriks, Eerik, Henry, Hendri, Henrijs).
  • Salikto vārdu gadījumā (piem. Anna-Marta, Karl-Erik) jebkurš no vārdiem tiks uzskatīts par atbilstošu.
  • Organizators aicina būt iecietīgiem jautājumos, kas saistīti ar vārdu atšķirībām.
  • Bezmaksas balvas saņemšanai būs jāuzrāda personas vārdu apliecinošs documents ar fotogrāfiju (ID, pase, vadītāja apliecība, skolēna/studenta karte, Seniora apliecība, Rīdzinieka karte). Uzvarētāja personiskā informācija tiks izmantota tikai identifikāciai balvas izsiengšanai).
  • Bezmaksas balvu var saņemt tikai vārda publicēšanas dienā. Nākamajās dienās balvu par iepriekšējo dienu saņemt nevar. Balvu Boost Juice bāros var saņemt saskaņa ar bāru darba laikiem.
  • Ekstra piedevām tiek piemērota cena 0,40 EUR.
  • Par saņemtu bezmaksas balvu zīmogs uz kartītes netiek likts.
  • Uzvarētājiem, ir piedāvāta papildus iespēja saņemt vēl vienu bezmaksas smūtiju, tajā pat dienā uztaisot bildi ar balvu, kur skaidri redzama Boost krūze ar logo un pats uzvarētājs. Bildei jābūt ieliktai gan Instagram lentē, gan storijos tajā pat dienā. Bildē obligāti jāatzīmē @boostjuicelatvia. Kad visi nosacījumi tiks izpildīti ar jums sazināsies mūsu soc.tīklu administrators, paziņojot kurā bārā jūs varēsiet saņemt smūtiju. Profilam jābūt atvērtām, kā arī publikācija nevar būt dzēsta vismaz 7 dienas.